Jakabos zsuzsanna

A győztes Mihályvári-Farkas Viktória j és a második helyezett Jakabos Zsuzsanna a női 400 m vegyesúszás döntőjének eredményhirdetésén a római vizes Európa-bajnokságon a Stadio Del Nuotóban 2022. A 18 éves győztes magyar versenyző 43756 perccel csapott a célba míg 33 éves honfitársa 43979-cel lett második.

Zsuzsanna Jakabos Natacion Nadadores Triatlon

Mihályvári-Farkas a magyar küldöttség második aranyát nyerte az olasz.

. Az FTC 18 éves versenyzője 400 méter vegyesen diadalmaskodott 43756 perces idővel míg a második helyen a tizedik kontinensviadalán szereplő 33. Az utolsó 150 méteren gyorsabb volt ellenfelénél de végül két tizeddel lemaradt. Adja meg a nevét és az e-mail-címét és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket.

Ne maradjon le a haonhu legfontosabb híreiről. Mihályvári-Farkas Viktória arany és Jakabos Zsuzsanna ezüst 400 méter vegyes A magyar küldöttség Mihályvári-Farkas Viktória révén szerezte meg a második aranyérmét. A pécsi születésű sportoló a bosnyák Pudar Lana mögött ért célba.

Augusztus 13-án Fotó. Futamában a második összesítésben pedig a hatodik legjobb idővel jutott a középdöntőbe Jakabos Zsuzsanna 200 pillangón a római úszó Európa-bajnokságon. A győztes Mihályvári-Farkas Viktória k a második helyezett Jakabos Zsuzsanna b és a harmadik helyezett brit Freya Colbert a női 400 m vegyesúszás döntőjének eredményhirdetésén a római vizes Európa-bajnokságon a Stadio Del Nuotóban 2022.

Zsuzsanna Jakabos zsuzsubell által megosztott bejegyzés. Mihályvári-Farkas Viktória arany- Jakabos Zsuzsanna pedig ezüstérmet nyert 400 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokságon. Facebook megosztás Twitter megosztás Elküldöm emailben.